Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Naši klienti sú našimi priateľmi

1

Kongresový hotel Tatry

Kongresový hotel Tatry - certifikát výnimočnosti

Online
rezervácia

VÁŠ ÚSPEŠNÝ KONGRES V NÍZKYCH TATRÁCH

 

Dovoľte nám pozvať Vás do Hotela Partizán**** v oblasti Tále, ktorá patrí do nádherného pohoria Nízkych Tatier.

Hotel Partizán**** je rodinný wellness & congress hotel vedený rodinou Kičovou. Už niekoľko desaťročí sme známi vysokou kvalitou poskytovaných služieb a patríme medzi najlepšie kongres hotely na Slovensku. Poskytujeme ideálne zázemie pre organizáciu úspešných konferencií, workshopov, teambuildingov a eventov. Dôkazom je množstvo výborne zvládnutých odborných alebo teambuildingových stretnutí, ktoré sme pre našich klientov zabezpečili. Medzi našich klientov patria najvýznamnejšie farmaceutické, automobilové, stavebné, developerské, finančné, chemické, potravinárske, hardvérové, softvérové spoločnosti ale aj subjekty verejnej správy. 

Zabezpečujeme kompletný catering pre oslavy či svadby, pripravíme vám event šitý na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a očakávaní.
Záleží nám na tom, aby si naši hoteloví hostia mali možnosť naplno využiť svoj voľný čas, či už pasívnym alebo aktívnym oddychom. Interiér hotela rovnako ako okolité prostredie preto ponúka množstvo príležitostí pre športové a
zážitkové aktivity.

Ak hľadáte miesto pre zorganizovanie Vášho firemného stretnutia a máte záujem o bezproblémový, flexibilný, profesionálny prístup,
pobyt v Hoteli Partizán**** na Táľoch bude udalosťou, na ktorú Vy ani Vaši hostia len tak nezabudnete.

HOTEL V LESE, LES V HOTELI

Vo všetkých priestoroch Hotela Partizán**** je ústredným dizajnovým motívom koncept "Hotel v lese, les v hoteli" .Súčasťou hotela je štýlové kongresové centrum a nové NATURE Wellness Center (2255 m2), ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Veľkou výhodou je tiež športovo-zábavné centrum a nočný bar Limbus. Poskytuje možnosti na výbornú zábavu v popoludňajších až nočných hodinách. Hostia majú možnosť využiť bowlingové dráhy, biliardy, stolný futbal, šípky, bohatú ponuku drinkov v štýlovom bare a spontánnu disko zábavu. Zaujímavou možnosťou trávenia voľného času pre tímy je športová hala (squash, volejbal, basketbal, stolný tenis). Gurmánov poteší výborná gastronómia v troch reštauráciach. Pre pracovné stretnutia je pripravený Cognac, Rum & Cigar club. Štýlové ubytovanie je samozrejmosťou nášho hotela. V rozľahlom areáli s prírodným kúpaliskom a blízkym golfovým ihriskom nájdete vynikajúce možnosti pre organizáciu teambuildingov.
 

HISTÓRIA

Hotel Partizán privítal svojich prvých návštevníkov už v roku 1961. V tomto období patril pod spoločnosť Interhotely Ružomberok. Od roku 1992 vlastní hotel rodina Kičová.

HOTEL PARTIZÁN ****  na čele s rodinou Kičovou chce vždy prekvapiť niečím novým. V roku 2002 prešla obnovou hotelová hala s recepciou, v roku 2006 bolo vybudované zábavné centrum Limbus a zážitková reštaurácia Tálska Bašta, ktorá vznikla na mieste pôvodnej vyhorenej koliby.

Dosiaľ najrozsiahlejšia bola dostavba priestorov v roku 2011. Pribudli nové izby a apartmány, kongresové centrum, wellness centrum na ploche 1760 m2 a rozšírila sa hotelová reštaurácia.

Rok 2015 bol opäť rokom prerábania a dostavby. Rozšírili sme existujúce wellness o časť Slnečné SPA, čím pribudlo nových  500m2 plochy.  Zvýšili sme ubytovací štandard prerobením 18 izieb v ubytovacej časti sever. Vznikol nový Cigar & cognac club a rozšírili sme reštauračnú kapacitu hotela. Naši klienti majú možnosť relaxovať pri pohľade na okolité horstvo a prírodu z novej panoramatickej terasy. Obľúbená reštaurácia Tálska Bašta  dostala novú kuchyňu vrátane najmodernejšej technológie a zázemia, do všetkých priestorov pribudla vzduchotechnika a ekologické vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla.

Tešíme sa na Vašu návštevu, rodina Kičová a team HOTELA PARTIZÁN **** 

OCENENIA

 
Vďaka ponúkaným službám a najmä našim klientom sme získali v hodnotení TREND TOP HOTELY 2015 úspešné 4. - 5. miesto spomedzi všetkých hotelov na Slovensku.

Kvalitu nami poskytovaných služieb ocenili naši hostia na hodnotiacom portáli:

HolidayCheck známkou 5.5 / 6
Booking.com  známkou 9.0 / 10
TripAdvisor  známkou 4.6 /  5
Ďakujeme za dôveru a veríme, že úroveň našich služieb bude dosahovať najvyššie ohodnotenia.

VŠEOBECNÉ ZMLUVNÉ PODMIENKY

Prezrite si alebo stiahnite našu hotelovú brožúru.

Napísali ste nám

Dobrý deň p. Kičová, 
príjmite odo mňa, od p. Korbelu a od našich zamestnancov poďakovanie za príjemný pobyt vo Vašom hoteli.  Verím tomu, že sme sa nestretli ani prvý ani posledný krát. Ak nám tento pekný začiatok firemný akcií bude pokračovať, tak Vás určite znovu oslovím. A ak náhodou nie, tak určite Vás navštívime súkromne. Ten pekný mezonet si prídeme vychutnať.
Ďakujeme. 

S pozdravom a prianím všetkého dobrého.

M. Suchárová DUA Interiéry
06.10.2017

Vážený pane Nosko,

ráda bych Vám touto cestou jménem firmy Husqvarna poděkovala za spolupráci během naší konference minulý týden v hotelu Partizán.

Bylo mi/nám velkým potěšením a ctí s Vámi a Vašimi kolegy spolupracovat a velmi si vážím Vašeho profesionálního i lidského přístupu, který přispěl značnou měrou ke zdárnému průběhu celé akce.

Chtěla bych Vás také poprosit o zprostředkování poděkování Vašim spolupracovníkům, a to konkrétně:

Paní Haluškové, která se starala po celou dobu akce o to, aby naši hosté měli vždy plné stoly výborného jídla a dostatek nápojů. Zde připojuji velký dík i všem z kuchyně, protože jídlo bylo vždy výborné!!!

Číšníkovi, panu Michalovi (bohužel neznám příjmení) za jeho ochotu a starostlivost a stejně tak i panu Tomášovi z nočního baru, který se o naše hosty staral v nočních hodinách.

Dále paní Lubomíre Ološtiakové, která pohotově reagovala a velmi úzce spolupracovala s kolegou Tomášem Kafkou na rezervaci ubytování.

Poděkování patří i všem pracovníkům recepce :-)

A v neposlední řadě chci poděkovat a pochválit spolupráci s panem Kollerem, která byla úžasná!

Je mnoho hotelů s profesionálním přístupem k hostům. Je ale velmi málo hotelů, které zvládají skloubit profesionální přístup s tím lidským a skutečně se o své hosty zajímat.

A právě proto jsem se rozhodla Vám i Vašim kolegům poděkovat ještě i písemnou formou.

Zároveň Vás chci poprosit, abyste můj dopis zprostředkoval i majitelům hotelu.

Mají náš hluboký obdiv nad tím, co vybudovali a jakým stylem hotel Partizán funguje.

Eva Kováčiková Managing Director for Czech and Slovak Republic
26.09.2017

Vážená pani Ološtiaková,

dovoľte mi, aby som sa Vám poďakoval za ústretovosť pri organizovaní teambuildingu manažmentu Porsche Slovakia. Zároveň by som chcel Vám aj celému personálu poďakovať za poskytnuté služby a príjemne strávený pobyt vo Vašom hoteli. Boli sme veľmi spokojní a dúfame, že sa budeme môcť na Vás opäť obrátiť pri organizovaní podobného podujatia.

 

Generálny riaditeľ
31.05.2017

Touto cestou Vám aj Vášmu personálu ďakujem za vynikajúce služby na profesionálnej  úrovni. Určite sa k Vám znovu veľmi radi vrátime. 

HAGARD: HAL, spol. s r.o.
24.03.2017

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za príjemné dva dni (8. a 9.9.), ktoré sme strávili na akcii vo Vašom hoteli. Podľa hodnotenia mojich kolegov bola veľká spokojnosť so všetkým - krásne izby, výborné jedlo a ochotný a usmievavý personál. Osobne by som ešte rada vyslovila poďakovanie pani Bukovcovej, ktorá sa o nás starala a s úsmevom vyšla v ústrety našim požiadavkám a zmenám.

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

S pozdravom,
M.K.

HR Business Partner
03.02.2017

O víkendu 15-16.10 jsem měl možnost strávit, byť pracovní, ale velmi příjemný víkendový pobyt ve vašem hotelu. Nádherné prostředí a výborné jídlo se asi bere jako samozřejmá věc v hotelu s daným počtem hvězdiček. Uchvátili mě však 2 věci:

- jídlo bylo opravdu skvělé a bylo ho "neurekom"
- fantastická obsluha v každém koutě hotelu nejen s velmi profesionálním a vřelým vystupováním, ale byl jsem unešen ze skvělé souhry jednotlivých týmů.

Když to prostě někdo umí, vypadá to velice snadno/jednoduše.

Děkuji a držím vám všem pěsti :-)

pán Rajnoha
03.02.2017

Dobrý deň do Hotela Partizán :-)!

Dovoľte mi v mene celej spoločnosti poďakovať za fantastický pobyt vo Vašom hoteli. Na oslavu firemných narodenín sme si nemohli vybrať lepšie. Vynikajúca strava, vkusné ubytovanie, úžasný personál, luxusné wellness. Čarokrásna poloha hotela je už len pridanou hodnotou. Ďakujeme za obsluhu Vášmu personálu, zvlášť manažérovi hotela, za perfektnú prípravu a hladký priebeh celej akcie. Vypočuté a vybavené k našej spokojnosti boli všetky  požiadavky. A do rána bieleho ich bolo naozaj dosť :-) S podobným prístupom sme sa nestretli ani v zahraničí. Váš hotel robí Slovensko svetovým a právom by si zaslúžil 5 hviezdičiek.  Kedykoľvek sa radi vrátime. Či už služobne, alebo súkromne. S vďakou ostáva a hotelu všetko dobré praje partia z ..

S úctou J. V., konateľka spoločnosti

J.V.
03.02.2017