ŠPECIÁLNE U NÁS | Kongres - Hotel Partizán ****
Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Teambuilding
ŠPECIÁLNE V HOTELI PARTIZÁN****

1
Online
rezervácia

Jedinečné zážitky s Vašim tímom

 

Tematické príbehy alebo aktivity šité priamo na mieru?
Zabezpečíme pre vás teambuilding, kde si môžete vyskúšať tímovú spoluprácu priamo v teréne. Je len na vás, či sa prenesiete do obdobia Zlatej horúčky a pokúsite sa zdolať všetky prekážky a nasledovať indície na ceste za pokladom, alebo radšej prežijete noc plnú nezabudnuteľnej atmosféry v Casine LasVegas.
Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade, ak máte vlastné požiadavky a predstavy o svojom teambuildingu.

SKI AKTIVITY
Lyžujte v našom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Nájdete tu perfektne upravené lyžiarske SVAHY pre začiatočníkov aj skúsenejších lyžiarov, sedačkovú lanovku a päť vlekov, krásny panoramatický výhľad na Nízke Tatry a Slovenské rudohorie, lyžiarsku školu, požičovňu a servis lyží, reštaurácia s terasou. V prípade záujmu vieme zorganizovať sánkovačku. V dňoch piatok - sobota spúšťame novinku - VEČERNÉ LYŽOVANIE. Viac info na www.kopeczabavy.sk
Na vyžiadanie
ZBOJNÍCKY VEČER
Prepadnutie zbojníkmi Dúšok Frndžalice Zbojnícke valaškové tance Hra na fujare Hrajnohov bič Trvanie 80 - 90 min.
Cena od 470 €
DEŇ PREŽITIA
Skvelá teambuildingová aktivita. Počas tohto dňa sa naučíte prežiť v lese, užijete si adrenalín spojený so zábavou, naučíte sa rôzne nové poznatky, s ktorými dokážete prežiť v lese aj niekoľko dní. Budete mať na starosti zabezpečenie celého táboriska a čakajú Vás aj rôzne aktivity prežitia: - založenie ohňa, - chystanie dreva, - zabíjanie klincov, - stavanie príbytku, - záchrana raneného, - orientačný pochod, - príprava jedla. Program od 10 osôb.
Cena dohodou
GRILL PARTY
Možno organizácie príjemného posedenia s grilovanými špecialitami v areáli hotela. Príprava areálu, servis, inventár od 200 €. Trvanie podľa dohody.
Cena 20 € osoba
ŠPORTOVO-ZÁBAVNÝ DEŇ
V športovo-zábavný deň zažijete veľa vtipných situácií a vybláznite sa ako keď ste boli deti. Zasmejete sa na sebe, ale i na všetkých účastníkoch ako zdolávajú zadané úlohy. Odložíte kravaty, vysoké podpätky, sukne, košele a saká, v ktorých chodíte do práce a vyskúšate aktivity, o ktorých ste ani nevedeli, že existujú. Pre túto variantu sme vybrali nasledovné aktivity: LUKOSTREĽBA - obdivujete Robina Hooda alebo stredovek? Vyskúšajte si na vlastnej koži, ako sa lovilo a bojovalo v minulosti touto úžasnou zbraňou. SKÁKANIE VO VRECI - klasická disciplína, pri ktorej každý člen tímu musí "preskákať" pripravenú trať v čo najkratšom čase. PREŤAHOVANIE LANOM - šport, pri ktorom sa dva tímy snažia ťahať za lano opačnými smermi a prekonať silou súperiaci tím. Program od 10 osôb.
Cena dohodou
BIKE PARK (apríl - september)
V Mýte pod Ďumbierom sme vybudovali prvý bike park na Horehroní. Na piatich zjazdových dráhach rôznej náročnosti zažijete adrenalín a zábavu zároveň. Viac info a podrobnosti nájdete tu: https://www.kopeczabavy.sk/trate
Na vyžiadanie
RYBAČKA (apríl - jún; september - október)
Jazero v areáli hotela je vhodné pre lovenie pstruhov. Nachádza sa len 100 m od vchodu do hotela. Aktivitu odporúčame od 20 osôb. Rybačku je možné organizovať v mesiacoch apríl - jún, september - november. Chytené úlovky je možné podľa požiadavky pripraviť na grile.
Cena 12 € osoba (cena zahŕňa: zapožičanie udice s návnadou, inštruktáž), 100 pstruhov od 300 €, príprava areálu 200 €
GAZDOVSKÉ HRY
V rámci teambuildingových aktivít sme do ponuky zaradili čoraz obľúbenejšie Gazdovské hry. Môžete si tak na vlastnej koži vyskúšať práce našich predkov napr. kosenie, hrabanie sena, zber plodín, čistenie zvieratám, kálanie dreva, ukladanie šichtúňa, dojenie, zaháňanie alebo výroba syrov. Program od 10 osôb
Cena dohodou