na objednávku | Kongres - Hotel Partizán ****
Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Teambuilding
Na objednávku

1
Online
rezervácia

Pre všetkých, ktorí obľubujú netradičné aktivity
a chcú svoj teambuilding posunúť o úroveň vyššie.

V HOTELI PARTIZÁN**** pre vás vieme zabezpečiť originálne zážitky na objednávku.
Od pozemných aktivít ako offroad 4x4 cez vodné športy ako splavovanie Hrona až po let balónom či helikoptérou.

VÝUKA GOLFU S PROFESIONÁLNYM TRÉNEROM
2 hodinová výuka golfu zahŕňa spoločný úvod, rozcvičku základné pravidlá golfu, základný postoj, druhy palíc, držanie, švih na odkalisku, krátku hru, opatovanie. Výuku absolvujete s profesionálym trénerom z Golfového klubu Tále a PGA of GB&I Professionalom Martinom Ťavodom, BSc., MSc. Termín je potrebné dohodnúť vopred.
V závislosti od počtu osôb.
Offroad 4x4
Dokonalé vzrušenie ponúka pravý Off roading, kde si splníte adrenalínový sen na terénnych vozoch 4x4, samozrejme v spoločnosti inštruktora a silného auta, aj podľa Vášho želania. Vhodné je zážitky doplniť s barbecue večerom, prípadne aktivity navzájom kombinovať. Aktivity sú dostupné od apríla do októbra.
Cena dohodou
Paintball
Paintball je obľúbená adrenalínová hra. Ide o boj s farebnými guľôčkami, pri ktorom zaručene zažijete skvelú zábavu.
Cena dohodou
Splav Hrona
Vodácke výlety po Hrone s dopravou osôb denne už od skorej jari po neskorú jeseň. Je to komplexná služba pre vodákov od materiálneho zabezpečenia (lode, pádla a príslušenstvo), cez dopravu lodí a osôb, až po bezpečné parkovanie. Plavba sa realizuje na nafukovacích člnoch, kanoe alebo kajakoch . Prenájom setov od 11 € (pádlo, vesta, pumpa..) prenájom kajaku, raftového člna, kanoe od 10 € / ks Trasa 1: Nemecká - Lodenica na Mlynčoku - Šalková Trasa 2: Chvatimech - Nemecká - Lodenica na Mlynčoku
Cena dohodou
Zorbing a Aquazorbing
Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac, ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom. Na konci tohto zážitku je bezpečné zastavenie vďaka protisvahu, špeciálnej sieti alebo vodnej hladine.
Cena dohodou
Let balónom
Dvestoročnú tradíciu začali v roku 1783 bratia Montgolfiérovci balónom vyrobeným z taftu, s roštom, na ktorom spalovali slamu a s posádkou - kohútom, baranom a kačicou. Dnešný teplovzdušný balón je vyrobený z nylonovej textílie odolnej voči vysokým teplotám, koše sú pletené z prútia. Horákom ohrievaný vzduch v obale malého športového balóna o objeme 2.200 m3 unesie tristokilový balón, trojčlenú posádku a palivo - propán v oceľových (nerezových) nádržiach postačujúci na dve hodiny letu. Balón lieta vo výške korún stromov alebo môže vystúpať do niekoľkých kilometrov. Svetový výškový rekord je skoro 17 kilometrov.
Cena dohodou
Paragliding
Rozbehnúť sa z kopca, skočiť a nechať sa unášať vzduchom ako vták. To je príjemná predstava, však? Paragliding je obľúbenou aktivitou pre ľudí, ktorí chcú odvážne absolvovať prelet krajinou, ale predsa majú strach z toho, že sa im náhodou pri zoskoku neotvorí padák. Zoskoky tandem Chopok a vysielač Mýto pod Ďumbierom
Cena dohodou
Historická streľba z kuše
Ide o streľbu z replík historických zbraní z rôznych dôb a zemí. Prevažne sú v ponuke stredoveké kuše a gotické kuše, nemecké kuše a anglické kuše.
Cena dohodou
Zlaňovanie a premosťovanie
Dobrodružstvo s príchuťou adrenalínu… Kto by si nechcel premostiť cestu zo školy na strom alebo ponad dravú rieku? Maximálna bezpečnosť inštruktorov vám vytvorí nezabudnuteľné zážitky!
Cena dohodou
Skike
Skike sú novodobé korčule, ale omnoho lepšie. S týmito korčuľami nemáte problém jazdiť po ceste, ale aj v teréne. Sú univerzálne a tak nezáleží na veľkosti vašej nohy. Skike pripomína zimné bežkovanie a zjazdy po poľných cestách sú hotovým adrenalínovým zážitkom. Jazda pripomína klasické korčule, je to však o niečo jednoduchšie. Ukážte ako zvládnete prekážkovú dráhu, alebo iba sa tak prevezte niekde po krásnych kopcoch v okolí…
Cena dohodou
Skydiving
Zoskok z lietadla prináša asi najadrenalínovejší zážitok, aký vám dnešný svet dokáže priniesť. Tandemový zoskok je ten správny recept na nezabudnuteľný zážitok, alebo prekonanie strachu z výšok. Neváhajte a neoľutujete!
Cena dohodou)
Segway
Chceli by ste si pozrieť okolie, no nechce sa vám veľa chodiť a bolia vás nohy? Vezmite si segway a užite si krásnu vyhliadku či už v prírode alebo po cestách a chodníkoch.
Cena dohodou
DiscGolf
Disc golf sa hrá podobne ako tradičný golf. Namiesto toho, aby hráč použil palicu a loptičku, pri Disc golfe hráči používajú lietajúci disk, alebo Frisbee ®. Cieľom je dokončenie každej "jamky" s najmenším počtom hodov. Pre každú jamku je určené miesto odhodu, z ktorého sa hádže disk na cieľ, ktorým je "jamka". Jamka môže mať rôznu podobu, no najčastejšie sa používa tzv. Pole ®, je to vyvýšený kovový kôš s visiacimi reťazami pre lepšie zachytenie disku.
Cena dohodou
Korporátne bubnovanie
Metóda k rozvoju a budovaniu tímov, slúži ako energetizácia a naladenie publika na konferenciách. Je postavené na najnovších poznatkoch o fungovaní ľudského mozgu a najstaršej metóde tímovej spolupráce známej zo všetkých kultúr sveta - rytmických rituálov. DRUM OVER - pre teambuilding a konferencie pre skupiny od 20 do 600 osôb, trvanie od 30 minút do 2 hodín DRUM CIRCLE - kompromisný variant, pre veľké akcie, trvanie 45 minút MELODYTUBES SYMPHONY - ekonomický variant s veľkým počtom účastníkov, trvanie do 40 minút
Cena dohodou
Bungeerunning
Zábavu si vychutnajú väčšie aj menšie skupiny. Povzbudzovanie pri bungeeruningu sa priam žiada a publikum sa určite nebude nudiť….Ako motiváciu pri výkone máte na jednotlivých métach umiestnené vecné alebo pitné odmeny
Cena dohodou
Chodúle
Aktivita, ktorú si pamätáme z detských čias a letných táborov je späť. Chodúle sú bezpečnou zábavou pre všetkých, ktorí chcú byť o niečo vyšší. Po tom ako zvládnete chodenie, našu vyznačenú trať prejdete hravo. Chodúle sa výborne hodia na firemný teambuilding.
Cena dohodou
Maxi lyže
Lyže pre 2 až 5 ľudí. Každý člen tímu sa postaví na príslušné miesto a lyže drží šnúrami. Pri tejto disciplíne je dôležitá synchronizácia a súhra tímu. Úlohou tímu je prejsť pripavenú traťv čo najkratšom čase. Vieme pripraviť trať podľa želania s rôznou obtiažnosťou. Od 4 osôb
Cena dohodou
Trojnohavice
Súťažno-zábavná atrakcia Trojnohavice pre 3 súťažiacich, ktorí musia bežať naraz na určenú vzdialenosť.
Cena dohodou
Crazy okuliare
Jedná sa o špeciálne okuliare, ktoré stimulujú stav opitosti - zhoršenie zraku, zníženie pozornosti, spomalenie reakčného času, zmätenie, vizuálne skreslenie, zmena vnímania hĺbky a vzdialenosti, redukcia periférneho videnia, zhrošenie úsudku a rýchlosti rozhodovania, dvojité videnie a nedostatok svalovej koordinácie. Po nasadení okuliarov na Vás čakajú rôzne aktivity - prejdenie pomedzi kuželky alebo prekážkovej dráhy...
Cena dohodou
Hlavolamy
Vhodným doplnkom k ostatným fyzickým aktivitám sú hlavolamy, kde môžete prevetrať svoje mozgové závity. K dispozícii máme hlavolamy rôznej obtiažnosti.
Cena dohodou
Suchozemská plť
Plavba po súši! K dispozícii máte volejbalové lopty, dosku a odrážadlá. Zapojením všetkých členov tímu sa musíte dostať na stanovené miesto, samozrejme v čo najlepšom časovom limite.
Cena dohodou